Nová éra v obci Dřísy

Kvalitní a spolehlivé internetové připojení je nyní pro obec Dřísy realitou. Plánovaný upgrade sítě zajišťuje rozsáhlejší pokrytí a výkonnější přenos dat, který zásadním způsobem zlepší možnosti připojení pro všechny obyvatele. 

Jsme společnost se zkušenostmi. Jako ABAK, spol. s.r.o. působíme na trhu od roku 1991. Od roku 2003 provozujeme síť újezd.net. Tato celá síť je postavena na nejnovějších technologiích. To znamená, že obyvatelé Dřís mohou očekávat nejen větší pokrytí, ale také výbornou rychlost a spolehlivost připojení.

Síť je propojena s internetem několika zálohovanými páteřními trasami s vysokou propustností od 10 Gbps po 40Gbps FullDuplex. Všechny přístupové body sítě ujezd.net jsou trvale monitorovány z dohledového centra 24 hodin denně. Pokud by došlo k jakékoliv poruše, technici situaci řeší okamžitě, aby uživatelé nebyli nijak omezeni ve svém připojení.

Naše snaha v obci Dřísy spočívá ve zlepšení signálu po celé obci, aby bylo dostatečné a kvalitní pokrytí pro všechny. Díky novému upgradu si budou místní obyvatelé moci vychutnávat rychlé přenosy dat, streamovat oblíbené filmy, pracovat z domova a studovat online bez jakýchkoli problémů. Upgrade sítě přináší novou éru a jsme tak o další krok vpřed směrem k digitálnímu věku. Vyzkoušejte nový internetový zážitek a objednejte si připojení na ujezd.net. Všechny naše služby jsou k dispozici v širokém rozsahu pokrytí.

Autor/ka obrázku: Freepik.com