Modernizace infrastruktury v Hlavenci

Újezd.net přináší novou úroveň kvality a spolehlivosti Internetu také do obce Hlavenec, která se může těšit z modernizačního skoku týkajícího se kvality signálu.

Společnost ABAK, spol. s r.o., je významným hráčem na trhu od svého založení v roce 1991. Od roku 2003 provozuje síť újezd.net, která se postupem času stala pevně zakořeněnou součástí českého internetového prostředí.

Tuto síť jsme od roku 2003 vybudovali jako robustní síť s páteřními trasami, které zajišťují stabilitu a rychlost propojení se sítí internet. Síťová infrastruktura je vybavena špičkovými technologiemi, včetně vlastní vysokorychlostní magistrály založené na optických technologiích a mikrovlnných spojích v licencovaných pásmech. Svou historií a postupným rozvojem jsme se etablovali jako technologicky pokročilý poskytovatel internetových služeb.

Újezd.net přináší novou úroveň kvality a spolehlivosti Internetu také do obce Hlavenec, která se může těšit z modernizačního skoku týkajícího se kvality signálu. Díky nové příhradové konstrukci jsme rozšířili dosah a stabilitu signálu, poskytující rychlé a spolehlivé připojení. Současně jsme také zdokonalili stávající trasy, abychom zvýšili stabilitu a kvalitu pokrytí sítě. Tyto inovace přinášejí moderní infrastrukturu odpovídající potřebám současné doby.

Nabízíme širokou škálu služeb, od kvalitního připojení pro domácnosti po specializovaná řešení pro internetové poskytovatele a velké firmy. Naše síť je navržena tak, aby dokázala uspokojit náročné požadavky na rychlost, stabilitu a latenci. Vyberte si svůj typ připojení internetu na doma s rychlostí až 1000 Mbps. Nabízíme optický, bezdrátový a xDSL internet. Stačí už jen vybrat konkrétní tarif, který vám vyhovuje.

Díky našim službám máte dostupné nejen vysokorychlostní připojení k internetu, ale i internetovou televizi (IPTV) nebo levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Tyto rozmanité služby jsou k dispozici v širokém rozsahu pokrytí.