Sledovani.tv aneb jde to i jinak

Přechod na DVB-T2 se v poslední době skloňuje ve všech možných pádech. Zatímco některé informační kampaně se nás snaží přesvědčit, že bez nákupu nového televizoru či set-top-boxu se můžeme se svými oblíbenými pořady rozloučit, skutečnost je trochu jiná. Takřka neomezené možnosti se skrývají za čtyřmi písmeny: IPTV. V jednom z předchozích článků jsme si představili televizi Kuki, dnes se blíže podíváme na platformu Sledovani.tv.

06.12.2019

Doma i na cestách

IPTV má řadu výhod - jednou z nich je, že si za jistých podmínek můžete vzít své oblíbené pořady všude s sebou, a nemusíte se nutně vázat jen na televizor ve svém obývacím pokoji. Právě tuto výhodu nabízí také služba Sledovani.tv. Pro služby IPTV je typické, že vám k jejich využívání stačí jen kvalitní připojení k internetu. Kanály, které si v rámci Sledovani.tv zvolíte, pak můžete pohodlně sledovat v prostředí webového prohlížeče na vašem počítači, ale také v aplikaci na svém smartphonu či tabletu, a to na celém území Evropské unie. Službu lze využívat také na Apple TV, na chytrých televizorech prakticky všech výrobců nebo na Android TV, stejně jako na zařízeních, umožňujících streamovaní obsahu pomocí technologie Chromecast. Aplikacer Sledovani.tv je k dispozici pro iOS i Android.

Pohádky, fotbal, MMA i horory

Doby, kdy jsme na svých televizích byli odkázáni na několik málo programů, jsou už dávno pryč. Nyní můžeme na svých obrazovkách sledovat různorodý obsah počínaje zpravodajstvím či sportovními přenosy přes recepty nebo dokumenty o kriminalistice až po nekonečné záběry hrajících si koťátek či vysílání pro děti. V rámci Sledovani.tv můžete sledovat až 150 kanálů nejrůznějšího zaměření (ano, i ty lechtivé). V nabídce jsou všechny obvyklé kanály (ČT, Nova, Prima…) i jejich odnože a HD varianty, vybrat si můžete ale i specificky zaměřený obsah, cílený na kutily, milovníky cestování, hudby všech možných žánrů, zvířátek, vesmíru nebo vaření. Nouze není ani o cizojazyčné programy - například ve francouzštině, ruštině nebo třeba němčině. V rámci Sledovani.tv si pro maximální útulnost svého obýváku můžete na obrazovce své televize pustit třeba i hořící krb. Pro nerozhodné zveřejňuje Sledovani.tv na svých stránkách pravidelné TV tipy.

Prošvihli jste zprávy? Nevadí

Sledovani.tv nabízí řadu skvělých funkcí - jednou z nich je oblíbená možnost zpětného přehrání vámi vybraného pořadu, a to až o týden zpátky. Kromě toho můžete přehrávané pořady libovolně pozastavit, posunout vpřed nebo se ve sledování vrátit zpátky. 

Bez závazků a ihned

Smlouvy mohou být někdy děsivé. Bývají psány nesrozumitelně, obsahují dodatky, psané titěrným písmem, a “zařízení za pouhou korunu” vás v konečném důsledku může vyjít mnohem, mnohem dráž. Se službou Sledovani.tv tyto obavy odpadají. Registrace je rychlá a jednoduchá, nejste vázáni žádnou smlouvou. Sledovani.tv funguje s internetem od kteréhokoliv poskytovatele. Většina uživatelů si vystačí s nabídkou Basic za 359 korun měsíčně, nabídka Sledovani.tv je ale bohatá a plně přizpůsobitelná, takže se nemusíte bát, že byste ve finále platili za něco, co nesledujete. Licence Sledovani.tv pro Smart TV začíná již na 39 korunách měsíčně.

Zdroj obrázků: Sledovani.tv, Unsplash