Projekty Císařská vinice, Vital Kamýk či Rezidence Stodůlky budou již brzy připojeny!

Blíží se doba připojení budoucích obyvatel prestižních pražských projektů – Císařská vinice, Vital Kamýk a Rezidence Stodůlky! Již brzy se mohou těšit na vynikající vysokorychlostní internet a bohatou nabídku televizních kanálů.

30.08.2023

Společnost UVT Internet s.r.o., založená v roce 1998 jako servisní organizace pro IT zákazníků, se od roku 2001 postupně věnuje budování a provozování vlastní telekomunikační sítě ÚVT. Prioritou naší společnosti je neustálé zdokonalování a rozšiřování této sítě, abychom vám mohli poskytnout služby nejvyšší kvality.

Dnes se naše firma specializuje na poskytování komplexních telekomunikačních služeb. Optická síť, kterou jsme vybudovali, zasahuje do domácností, firem i bytových domů. Díky tomu, že máme plnou kontrolu nad hardwarovými a softwarovými řešeními pro 3P služby, můžeme garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost poskytovaných služeb.

Naším cílem je zajistit nezávislost v oblasti tranzitní konektivity, a proto vlastníme autonomní systém pro IP. Naší součástí je i společnost 2connect a.s., díky níž se podle objemu přenosů dat v segmentu ISP řadíme mezi přední členy NIX.CZ. Pro firemní klienty zajišťujeme vysokou dostupnost, spolehlivost a nadstandardní zákaznický servis.

Vyberte si svůj typ připojení internetu na doma. Volit můžete mezi optickým připojením, bezdrátovým připojením nebo DSL pevným připojením. Nabízíme kompletní soubor služeb – od telefonu a internetu až po HDTV. Díky tomuto komplexnímu přístupu můžete mít všechny služby pod jednou střechou. Individuální přístup, poradenství a řešení potíží jsou pro nás samozřejmostí.

Každý den se s maximálním nasazením snažíme pracovat na vaší spokojenosti, protože vaše pohodlí a komfort jsou pro nás největší odměnou. Už brzy se mohou i obyvatelé projektů Císařská vinice, Vital Kamýk a Rezidence Stodůlky těšit na všechny tyto benefity, které přinášíme. A nejen oni, vyhledejte si pokrytí našich služeb pomocí Vaší adresy!